Call Centar: 032/346-745

Proveri garanciju

Fiber pigtail kabl LC/UPC singlemode simplex 9/125 mikrona dužine 2m

Netiks
Šifra artikla: 91252m
Dostupnost: Na stanju
*uslovi kupovine
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
650,00 rsd.
Maloprodajna cena

*Za odloženo plaćanje:

760,00 rsd.
Rata na 12 meseci: 66,50 rsd.
-
+

Fiber pigtail kabl LC/UPC singlemode simplex 9/125 mikrona dužine 2m

Model Fiber pigtail kabl LC/UPC singlemode simplex 9/125 mikrona dužine 2m
Robna grupa Patch kablovi/Pigtailovi
Uvoznik
Zemlja porekla
Prava potrošača Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Ocena:

Unesite kod sa slike