Call Centar: 032/346-745

Proveri garanciju

Proizvodjač: netiks

UKUPNO: 63

SC-APC/SC-APC singlemode fiber simplex adapter (1 x SC-APC SM) zeleni

*MP cena 99,00 rsd.
89,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Nosač kabla sa poklopcem 1U / 19 (CMC-1U) aranžer

*MP cena 1.499,00 rsd.
1.390,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

PoE Injector Gigabit PoE+ 10/100/1000M 802.3af/at max izlazna snaga...

*MP cena 2.290,00 rsd.
2.090,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

220V razvodni PDU panel 19/1U sa 8 utičnih mesta,prekidač,prenapo...

*MP cena 2.990,00 rsd.
2.690,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Patch panel modularni 19/1U sa 24 slota za UTP module UKP-24-1U be...

*MP cena 1.190,00 rsd.
1.090,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Utičnica Šuko 220V modul 45x45mm

*MP cena 265,00 rsd.
250,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Polica fiksna 19/1, nosivost 60kg, za rek dubine 600mm FS-60

*MP cena 2.490,00 rsd.
2.190,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Razvodni panel Netiks PDU 220V 19/1U sa 9 utičnica,kabal 1.8m sa u...

*MP cena 2.190,00 rsd.
2.090,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Polica fiksna 350mm rack 19/1U za sve tipove rek ormana FS-35-1U

*MP cena 2.890,00 rsd.
2.590,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Ventilator za montažu u rekove i kućišta AC 220-240V / 50Hz, pro...

*MP cena 1.390,00 rsd.
1.290,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Kutija blok nazidna sa 1 slotom sa zastorima

*MP cena 99,00 rsd.
89,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Mrežni media konverter 10/100/1000 singlemode Netiks NT-MC-GSM20

*MP cena 4.490,00 rsd.
3.990,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Patch panel modularni 19/1U sa 24 slota za UTP module UKP-B24-1U be...

*MP cena 1.490,00 rsd.
1.390,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Razvodni panel Netiks PDU 220V 19/1U sa 8 utičnica,prekidač,kabal...

*MP cena 2.399,00 rsd.
2.190,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Prenaponska zaštita STP 5E/6 RJ45 gigabit 40A GUARD

*MP cena 3.990,00 rsd.
3.490,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Neonska lampa za rek ormane

*MP cena 3.090,00 rsd.
2.790,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Polica na izvlačenje, slide mehanizam za Netiks ormane dubine 1000mm

*MP cena 5.490,00 rsd.
4.990,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

15U/19 rek orman nazidni W6615 600x600x800, staklena vrata sa bravom

*MP cena 20.590,00 rsd.
**Stara cena 19.590,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Patch panel 19/1U sa 24 RJ-45 STP kat. 6 Fully Shielded, Krone LSA,...

*MP cena 6.990,00 rsd.
**Stara cena 6.390,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

19/6U rek orman nazidni (W6406) 600x450x370

*MP cena 12.990,00 rsd.
**Stara cena 11.990,00 rsd.
**cene su izražene u RSD