Izabrani filteri: Poništi filtere

RSD

Patch kablovi/Pigtailovi

UKUPNO: 7

Fiber duplex patch cord kabl SC/UPC - SC/UPC singlemode 9/125 mikro...

*MP cena 1.190,00 rsd.
990,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

LC/UPC pigtail multimode 50/125 mikrona dužine 2m, UPC (Ultra Phys...

*MP cena 260,00 rsd.
229,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber patch kabl T-SC/SC multimode duplex 50/125um 2m Telegartner L...

*MP cena 2.990,00 rsd.
2.690,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber pigtail kabl LC/UPC singlemode simplex 9/125 mikrona dužine 2m

*MP cena 760,00 rsd.
650,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber patch kabl LC/LC OS2 singlemode duplex 9/125um 1m Schrack HLP...

*MP cena 1.999,00 rsd.
1.790,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

MMCX (pod uglom, m) na RP-SMA(ž) bulkhead dužine 17cm

*MP cena 1.199,00 rsd.
1.099,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber duplex patch cord kabl LC/UPC - LC/UPC multimode 50/125 mikro...

*MP cena 1.090,00 rsd.
949,00 rsd.
**cene su izražene u RSD