FIBER

UKUPNO: 24

Fiber kabl 12 vlakana samonoseći 9/125 singlemode Nexans RSM®, AD...

*MP cena 199,00 rsd.
179,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Kabl strujni PP-L 3x0.75

*MP cena 50,00 rsd.
50,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber simplex patch kabl SC/APC pigtail singlemode 9/125 mikrona du...

*MP cena 299,00 rsd.
260,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

SC-APC / SC-APC singlemode duplex fiber adapter, APC (angle-polishe...

*MP cena 239,00 rsd.
219,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

LC/UPC pigtail multimode 50/125 mikrona dužine 2m, UPC (Ultra Phys...

*MP cena 260,00 rsd.
229,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Nosač cevčica za zaštitu slice-a 6 vlakana max Schrack CCGMBCHE06

*MP cena 199,00 rsd.
179,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber duplex patch cord kabl SC/UPC - SC/UPC singlemode 9/125 mikro...

*MP cena 1.190,00 rsd.
990,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Ranžirna plastika sa poklopcem 12 vlakana max Schrack CCGMBSPL01

*MP cena 399,00 rsd.
349,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

INTELLINET fiber optički modul multimode SFP Optical Mini-GBIC 100...

*MP cena 2.999,00 rsd.
2.699,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Mrežni media konverter 10/100 TP-Link MC112CS 20km

*MP cena 4.299,00 rsd.
3.799,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Razvodni pdu panel 19/1U sa 6 utičnih mesta i kablom 2m sa utikač...

*MP cena 2.390,00 rsd.
2.190,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

SC/SC multimode simplex fiber adapter

*MP cena 137,10 rsd.
123,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Patch panel 19/1U sa 24RJ-45 STP kat.6A Fully Shielded,dual Krone L...

*MP cena 6.990,00 rsd.
6.390,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

LC/LC singlemode fiber quad adapter (4 x LC SM), dimenzija za duple...

*MP cena 990,00 rsd.
899,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber modul Allied Telesis AT-SPTX

*MP cena 16.990,00 rsd.
15.290,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber patch kabl T-SC/SC multimode duplex 50/125um 2m Telegartner L...

*MP cena 2.990,00 rsd.
2.690,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber pigtail kabl LC/UPC singlemode simplex 9/125 mikrona dužine 2m

*MP cena 760,00 rsd.
650,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

Fiber patch kabl LC/LC OS2 singlemode duplex 9/125um 1m Schrack HLP...

*MP cena 1.999,00 rsd.
1.790,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

MMCX (pod uglom, m) na RP-SMA(ž) bulkhead dužine 17cm

*MP cena 1.199,00 rsd.
1.099,00 rsd.
**cene su izražene u RSD

DCN fiber optički bi-direkcioni 1.25Gbps SFP modul jedno singlemod...

*MP cena 14.999,00 rsd.
13.499,00 rsd.
**cene su izražene u RSD