Fiber patch kabl LC/LC OS2 singlemode duplex 9/125um 1m Schrack HLP29LL01F

Schrack
Šifra artikla: hlp29ll01f
Dostupnost: Na stanju
*uslovi kupovine
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
1.790,00 rsd.
Maloprodajna cena

*Za odloženo plaćanje:

1.999,00 rsd.
Rata na 12 meseci: 174,91 rsd.
-
+

Opis FO Patch kabl, duplex, LC/SC, OS2, singlemode, 9/125um, 1m

 

Ocena:

Unesite kod sa slike