Mrežni media konverter 10/100 TP-Link MC111CS 20km

TP - Link
Šifra artikla: 6935364030414
Dostupnost: Nema na stanju
Energetska klasa:
A G

MC111CS je media konverter napravljen da povezuje 100BASE-FX (fiber) sa 100Base-TX (bakar) i obrnuto. 

Standardi i protokoli: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Network media 100Base-FX: Single-mode Fiber
Portovi: 100M SC/UPC, 10/100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Dužina talasa: 1550nm Tx/1310nm Rx
Operativna temperatura: 0℃-40℃
Dimenzije: 95 x 27 x 73 mm

Ocena:

Unesite kod sa slike


Srodni proizvodi

*MP cena 4.299,00 rsd.
3.799,00 rsd.
**cene su izražene u RSD
*MP cena 4.599,00 rsd.
**cene su izražene u RSD
*MP cena 4.399,00 rsd.
**cene su izražene u RSD