Konvertorska grejalica Electrolux ECH/T-2000M  snaga 2000W
Electrolux
Ident: 77547
EAN: 7381032430953
Dostupnost: Na stanju
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
9.999,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
9.999,00 rsd.
Rata putem WEB kredita
23 x 498,00 rsd.
Reprezentativni primer
Količina
Maks. potrošnja energije: 2 kW
Površina zagrevanja: do 20 m2
Broj režima grejanja: 2
Tip termostata: Mehanički
Vrsta upravljanja: Mehaničko
Ostalo:
    • Regulisanje temperature
    • Otvori za izlaz vazduha
    • Indikacija uključivanja
    • Režim zaštite od smrzavanja
    • Zaštita od pregrevanja
    • Zidni montažni set
    • Podni montažni set
Napajanje: 220 - 240 V/50 Hz