Gaming slušalice RAZER Kraken V4 X black RZ-04-05180100-R3M1
Razer
Ident: 108425
EAN: 8887910060766
Dostupnost: Na stanju
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
12.990,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
12.990,00 rsd.
Rata putem WEB kredita
23 x 647,00 rsd.
Reprezentativni primer
Količina
Tip Klasične slušalice
Bežične Ne
Gejmerske Da
Povezivanje USB-A + USB-C
Mikrofon Da
Tip mikrofona Usmereni (unidirectional)
Pozicija mikrofona Na ručici
Osetljivost mikrofona -42 dB
Frekventni odziv mikrofona 100Hz – 10kHz
Osetljivost 96 dB
Sistem Virtual Surround 7.1
Prečnik zvučnika 40 mm
Frekventni odziv 20 Hz - 20 kHz
Impedansa 32 Ω