CPU Cooler Univerzalni LC Power Cosmo LC-CC-120-RGB (AM4/AM5/1200/1700/1851) 180W
lc Power
Ident: 56437
EAN: 4260070126512
Dostupnost: Na stanju
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
4.490,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
4.490,00 rsd.
Rata na 12 meseci: 392,88 rsd.
Količina
Tip hlađenja Vazdušno hlađenje
Hladnjak Aluminijum
Odvod toplote (Heatpipe) Četiri bakarne cevi.
Ventilator 120 x 120 x 25 mm
Broj obrtaja 800-1800 rpm (+/- 10%)
Protok vazduha 58 CFM
Voltaža 12V DC početna voltaža: 5V DC
Konektor 4 pin (PWM thermocontrol), 4 pin RGB
Dimenzije 152 x 125 x 75 mm