CPU Cooler LC Power Cosmo LC-CC-120-B4 AERA (AM4/AM5/1200/1700/1851) 190W
lc Power
Ident: 104303
EAN: 4262443281224
Dostupnost: Na stanju
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
4.790,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
4.790,00 rsd.
Rata na 12 meseci: 419,13 rsd.
Količina
Model LC POWER CPU hladnjak AERA LC-CC-120-B4 – Vazdušno hlađenje
Proizvod Hladnjak za procesor
Tip Hladnjaka Vazdušno hlađenje
Podrška za Intel soket LGA 1151; LGA 1150; LGA 1155; LGA 1156; LGA 1200; LGA 1700; LGA 1851
Podrška za AMD soket AM4; AM5
Dimenzije Hladnjaka (V x Š x D) 150x120x73mm
Težina Hladnjaka 580gr
Rashladni elementi Heat pipes: 4x 6mm bakar, peraventilatora od aluminijuma, Heatspreader 45x38mm bakar, aluminum, 1x ventilator 120mm plastični,
Ventilatori u pakovanju 1 komad
Dimenzije ventilatora 120x120x25 mm
Brzina ventilatora 600 - 2200 rpm (± 10 %)
Protok vazduha ventilatora 89.5 CFM (± 10 %)
Nivo buke ventilatora 35.3dB(A) max.
Konekcija ventilatora 4-pin PWM
Dodatne karakteristike Dužina kabla ventilatora približno 380mm Tip hladnjaka: FDB - Hydrodynamic plain bearing TDP 190W max.
Pakovanje 1x heat sink 1x 120 mm fan 1x assembly instructions 1x thermal paste 1x user manual