SMART LED TV 85 Samsung UE85DU8092UXXH Crystal 3840x2160/UHD/4K/DVB-T2/S2/C
Samsung
Ident: 108225
EAN: 8806097068624
Dostupnost: Na stanju
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
124.990,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
124.990,00 rsd.
Rata putem WEB kredita
23 x 6.225,00 rsd.
Reprezentativni primer
Količina
Ekran Dijagonala ekrana: 85" (215 cm) Rezolucija: 4K 3840 x 2160 Tip ekrana: LED Osvežavanje ekrana: 50Hz  Uglovi gledanja: 178°/178°
HDR podrška: HDR10+
Audio Izlazna snaga zvučnika: 20 W Tip zvučnika: 2CH OTS Lite Q-Symphony Adaptive Sound
Priključci / Slotovi HDMI: 3
USB: 2
LAN: Da
Wi-Fi: Da
Bluetooth: Da
CI slot: Da
Ulaz za slušalice: Da
Fizičke karakteristike VESA dimenzije: 400 x 300 Dimenzije bez postolja: 1889.9 x 1083.5 x 77 mm Dimenzije sa postoljem: 1889.9 x 1132.8 x 326 mm Masa bez postolja: 28.7 kg Masa sa postoljem: 29.2 kg