Presa za kosu Camry CR2320/50W
Presa za kosu Camry CR2320/50W
Camry
Ident: 97888
EAN: 5902934837668
Dostupnost: Na stanju
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
3.799,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
3.799,00 rsd.
Rata na 12 meseci: 332,41 rsd.
Količina
Karakteristike • Jonska funkcija - smanjuje sklonost statičnosti
• PTC – zagrevanje za 40 sekundi
• 6 podešavanja temperature: 130°C, 150°C, 170°C, 190°C, 210°C, 230°C
• LCD digitalni displej
• Kućište od nerđajućeg čelika
• Plutajuće titanijumske ploče: 28 x 110mm
• Prekidač za zaključavanje/otključavanje
• Automatsko isključivanje 60 minuta
• Hladni saveti
• 360° okretni kabl za napajanje
• Kuka za kačenje
• U kompletu: Zaštitna rukavica
• Nazivna snaga: 55W
• Maksimalna snaga: 500W
• Tip utikača: C
Prava potrošača: Zakonska saobraznost 2 godine
EAN: 5902934837668
Model: Presa za kosu Camry CR2320/snaga 50W