Perač pod pritiskom Michelin MPX22EHDS 2.2KW/160bar
Michelin
Ident: 57588
EAN: 8016287147705
Dostupnost: Nema na stanju
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
19.299,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
22.799,00 rsd.
Rata putem WEB kredita
23 x 961,00 rsd.
Reprezentativni primer
Karakteristike Snaga: 2,2 kW
Max. protok: 460 l/h
Max. pritisak: 160 bara
Max. temperatura: 50°C
Total Stop Sistem (TSS)
Dužina kabla: 5 m
Dužina creva: 6 m
Napajanje: 230 V ~ 50 Hz