Nosač za TV LEXA LX-345M zglobni 32-65/VESA 400x400/35kg
Lexa
Ident: 101603
EAN: 6956745184625
Dostupnost: Na stanju
  • Proizvod iz grupe: Nosači za TV
  • Proizvođač: Lexa
  • Dostupna količina: 4
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
2.650,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
2.650,00 rsd.
Rata na 12 meseci: 231,88 rsd.
Količina
  Velicina ekrana: 32”- 65”
Udaljenost od zida: 63 ~ 358mm