FM Transmiter i punjač Kettz Floyd Bluetooth/2xUSB QC3.0/Type-C PD30W/LED
kettz
Ident: 108288
Dostupnost: Na stanju
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
990,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
990,00 rsd.
Rata na 12 meseci: 86,63 rsd.
Količina
  • Bluetooth verzija: 5.3
  • USB izlaz: PD 30W
  • Radni napon: DC 12V–24V
  • Kompatibilni raspon napona: 10V–32V