Eksterni hard disk 2TB Transcend TS2TSJ25H3B 3.0
Transcend
Ident: 3333
EAN: 760557828129
Dostupnost: Nema na stanju
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
14.690,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
15.190,00 rsd.
Rata putem WEB kredita
23 x 732,00 rsd.
Reprezentativni primer
Format 2.5 "
Kapacitet diska 2 TB
Povezivost USB 3.1
Povezivanje putem Wi-fi Ne
Serija StoreJet® 25H3
Napajanje USB 5V
Boja Plava
Dimenzije 131.8mm×80.8mm×19.0mm