Akumulatorska bušilica Iskra J0Z-CD01-180 18 V
Iskra
Ident: 80793
EAN: 3830042567660
Dostupnost: Na stanju
  • Proizvod iz grupe: ALATI
  • Proizvođač: Iskra
  • Dostupna količina: 35
*uslovi kupovine
Truck icon
Rok isporuke
2-5 radnih dana
Web cena
7.599,00 rsd.
Maloprodajna cena
*Za odloženo plaćanje:
7.599,00 rsd.
Rata na 12 meseci: 664,91 rsd.
Količina
Napajanje 18 V
Karakteristike
Napajanje: 18 V
Baterija: 1 x Li-ion (1.3 Ah)
Punjač:
Ulazni napon: 100-240 V~ (50-60 Hz),
0.5 A; Izlazni napon: 22V DC, 0.4 A
Vreme punjenja 3-5 h
Obrtaji:
1. brzina: 0-400 obr/min-1 (prazan hod),
2 brzina: 0-1350 obr/min-1 (prazan hod)
Stepeni podešavanja obrtaja: 17+1
Obrtni moment: 32 Nm
Stezna glava: 10 mm max. (prečnik)
Kapacitet bušenja: 20 mm (drvo), 10 mm (metal)
Pribor :1 x punjač za bateriju, 1 x baterija za bušilicu
Masa: 1.3 kg
Model Akumulatorska bušilica Iskra J0Z-CD01-180 18 V