SC/SC multimode simplex fiber adapter

/
Šifra artikla: 684894
Dostupnost: Na stanju
Energetska klasa:
A G
Cena

*Za gotovinsko plaćanje

123,00 rsd.
ušteda: 14,00 rsd.
ostvareni popust u iznosu od: 10,28 %
Maloprodajna cena

*Za odloženo plaćanje:

137,00 rsd.
Rata na 12 meseci: 12,00 rsd.
*uslovi kupovine
 Kol. 
-
+

Opis SC/SC singlemode/multimode simplex fiber adapter (1 x SC SM/MM)

 

Ocena:

Unesite kod sa slike